Tiguar plyo soft box V2 TI-PSB060V2

Nová a vylepšená verze plyoboxu Tiguar se zárukou ještě větší spolehlivosti a funkčnosti. Čtyřdílný Plyobox Tiguar V2 je ideální pro trénink profesionálních i volnočasových...
14 600 Kč
Doprava zdarma, Do 2 týdnů
Doporučená nabídka 3D FITNESS s.r.o.
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (2)

Do 2 týdnů • 1 variantaZdarma100 % • 381 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 varianta699 Kč108 recenzíDalší informace

Popis produktu

Nová a vylepšená verze plyoboxu Tiguar se zárukou ještě větší spolehlivosti a funkčnosti. Čtyřdílný Plyobox Tiguar V2 je ideální pro trénink profesionálních i volnočasových...

Parametry produktu

Výrobce
Hmotnost
40 kg

Parametry produktu

Výrobce
Hmotnost
40 kg

Popis produktu

Nová a vylepšená verze plyoboxu Tiguar se zárukou ještě větší spolehlivosti a funkčnosti. Čtyřdílný Plyobox Tiguar V2 je ideální pro trénink profesionálních i volnočasových sportovců, kteří chtějí zlepšovat svou sílu a kondici.

PLYOBOX TIGUAR V2

Cvičení na plyoboxu jsou nedílnou součástí tréninku v posilovně, CROSSFITu či centrech pro zdraví a pohyb. Plyobox je určen zejména pro skoky, výskoky a přeskoky. Pro cvičení na plyoboxu jsou zásadní dvě vlastnosti – stabilita a bezpečnost. Oba tyto prvky Soft plyobox Tiguar V2 splňuje.  Specifikace

  • VÝŠKA: 60 cm
  • ŠÍŘKA STRAN: 75 cm
  • DÉLKA STRAN: 90 cm
  • VÝPLŇ: tlumící pěna
  • VNĚJŠÍ ČÁST: voděodolné a protiskluzové PVC
  • BARVA: černá, barevný potisk
  • VYUŽITÍ: plyometrický, posilovací trénink, pódium
  • DOSTUPNÉ VELIKOSTI: 15, 30, 45, 60, 75, 90, 105, 120 a 135 cm

ZESÍLENÉ ŠVY, SUCHÉ ZIPY A PROTISKLUZOVÁ POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Plyobox Tiguar je vyroben z pěny s vysokou hustotou, která tlumí nárazy, snižuje zatěžování kloubů a zvyšuje stabilitu. Nejnovější provedení má zesílené švy a ještě pevnější suché zipy spojující jednotlivé plyoboxy k sobě. Díky tomuto řešení můžete plyoboxy libovolně kombinovat a dosáhnout tak maximální výšky (až 150 cm). Tato výška je vhodná pro profesionální sportovce, kterým umožní speciální trénink jakého by s dřevěným plyoboxem nikdy nedosáhli.

Silné stránky

Výšku lze nastavit až 10 variací (SOFT PLYOBOX TIGUAR V2 - 150 CM (SET)

Maximální výška 150 cm

Zesílený suchý zip pro velmi stabilní konstrukci

Zesílené švy za použití titanových nití

Povrchový materiál se zvýšenou odolností proti poškození

Pěnová výplň s vysokou hustotou pro ochranu kolenních kloubů (s hygienickým certifikátem pro použití ve sportovních matracích)

Protiskluzová a voděodolná ochranná vrstva

Lze použít jako pódium

Odolný potisk, moderní design  

Další dostupné velikosti 15, 30, 45, 60, 75, 90, 105, 120 a 135 cm

Díky této škále velikostí jsou plyoboxy vhodné pro každého bez ohledu na věk nebo fyzické dovednosti. Protiskluzová vrstva zajišťuje bezpečný a efektivní trénink bez ohledu na zvolenou výšku. Novinkou vylepšeného designu jsou ucha, která usnadňují přenášení (pouze u tří nejvyšších plyoboxů – 30 cm, 45 cm a 60 cm). Plyoboxy se také odlišují barevný provedením.

PLYOBOX JAKO PÓDIUM?

Důmyslnost Tiguar plyoboxů se skrývá v nalezení dalšího využití. Jsou nejen skvělým tréninkovým vybavením, ale budou nepostradatelným prvkem každé soutěže ve vašem klubu. Plyoboxy lze sestavit jako profesionálně vypadající pódium a celé události dodá osobitý charakter, kdy bude vítězná trojice moci hrdě zaujmout své místo.

Další dostupné rozměry

SOFT PLYOBOX TIGUAR V2 – 15 CM – výška 15 cm

SOFT PLYOBOX TIGUAR V2 –30 CM – výška 30 cm

SOFT PLYOBOX TIGUAR V2 – 45 CM – výška 45 cm

SOFT PLYOBOX TIGUAR V2 – 60 CM – výška 60 cm  

SOFT PLYOBOX TIGUAR V2 - 150 CM (SET)  

Šířka stran - 75 cm

Délka stran - 90 cm

Péče o plyoboxy

Skladujte mimo dosah UV záření, organických a anorganických rozpouštědel. Po použití je vhodné plyobox otřít vlhkým hadříkem a odložit je na vhodné místo k vyschnutí. 

Marek Mroczek majitel OMTC, Master Trainer TRX Poland, Master Trainer GOOD MOOV. & GT „Pro je plyobox základní vybavení každého tréninkového studia. Tuto geniální sadu využíváme v plyometrickém, silovém i rekonvalescenčním tréninku. Oceňuji jejich „měkkost“ a možnost měnit výšku, což nám pomáhá sestavit mnoho cviků, které se zpočátku zdají neproveditelné. Kromě zřejmých tréninkových výhod sady plyoboxů nemohu nezmínit vizuální kvality tohoto komba – vypadají nádherně."

Tygr je symbolem odvahy. Jaguár síly a lstivosti. Každý z nich se vyznačuje nezávislostí, individualitou a jdou vlastní cestou. TIGUAR je hybrid, který všechny tyto vlastnosti spojuje; je to vyšší stupeň vývoje, souhra inteligence, odvahy a nezávislosti.

Tiguar je nestereotypní značka, která ve svých produktech spojuje technickou koncepci a chytrost s funkčností a přesvědčivým designem.

Výrobky Tiguar jsou ideální volbou pro ty, kteří chtějí vybavit svůj klub zařízením, které jde s dobou a splňuje rostoucí očekávání cvičenců. Je volbou pro zákazníky, kteří současně očekávají velmi vysokou funkčnost a rozumnou cenu.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.